اخبار پلاستیک ضایعات پلاستیک گارانتی پلاستیک

امکان جا به جایی آرادکوه وجود ندارد

امکان جا به جایی آرادکوه وجود ندارد

فروش ویژه گرانول پلاستیک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت که در بازدید روز گذشته مقامات قضایی و محیط زیست استان تهران تاکید شد که امکان جا به جایی مرکز آرادکوه وجود ندارد.

به گزارش اقتصادآنلاین، صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، در پاسخ به اظهاراتی مبنی بر اینکه برخی نتیجه بازدید مقامات قضایی استان تهران از مجتمع آرادکوه را تعیین مهلت سه ماهه برای رفع مشکلات مرکز و برخی هم اظهار رضایت از اقدامات صورت گرفته عنوان می کنند، گفت: برخلاف برخی روایت ها باید بگویم که بازدید روز گذشته مقامات قضایی و محیط زیست استان تهران به درخواست ما اتفاق افتاد تا اقداماتی که در یک سال و نیم گذشته انجام شد را نشان دهیم. در واقع، این سازمان پسماند بود که از ریاست دادگستری استان تهران و مدیرکل محیط زیست استان تهران و جمعی از کارشناسان برای این بازدید دعوت کرد.

امکان جا به جایی آرادکوه وجود ندارد
امکان جا به جایی آرادکوه وجود ندارد

اظهارات غیرکارشناسی در مورد ” امکان جا به جایی آرادکوه وجود ندارد ” از نظر صدرالدین علیپور

وی با بیان اینکه در گذشته برخی اظهارات غیرکارشناسی در مورد جا به جایی مرکز دفن آرادکوه مطرح شده بود، ادامه داد: در این جلسه به حاضران توضیح دادیم که چنین امکانی نه از نظر بودجه ای و نه از حیث سیاست های محیط زیستی وجود ندارد چراکه نتیجه این اقدام آن است که با هزینه بسیار گزاف مکان دیگر را آلوده کنیم. به اتفاق مسئولان قضایی و محیط زیست این ایده را پذیرفتند و قرار بر همکاری بیشتر برای مدیریت پسماند شهر تهران شد.

علیپور این را هم گفت که در این جلسه سازمان پسماند اعلام کرد که به جای انتقال آرادکوه، با هزینه کم تر و در کوتاه مدت می توان دفن را به حداقل یا صفر رساند.

وی اضافه کرد: تلاش می کنیم تا با اجرای طرح کاپ و تفکیک پسماند به ویژه ضایعات پلاستیک حجیم و شیشه در مبدا، تبدیل پسماند تر به کمپوست و کود و استفاده از ظرفیت زباله سوز میزان دفن را به حداقل برسانیم.

آدرس تلگرام گارانتی پلاستیک

پست های مرتبط

دیدگاه خود بنویسید