اخبار پلاستیک ضایعات پلاستیک گرانول پلاستیک گرانول پلی اتیلن

رشد صادرات محصولات و انواع گرانول پلاستیک پلی اتیلن از گمرکات کرمانشاه

صادرات گرانول پلاستیک پلی اتیلن از گمرکات مرزی استان کرمانشاه

فروش ویژه گرانول پلاستیک

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادرات بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار کالا و محصولات گرانول پلاستیک از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی استان طی امسال و رشد ۲ درصدی آن نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛خلیل حیدری مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه ، در خصوص میزان صادرات صورت گرفته از طریق گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال گفت: طی ۹ ماهه امسال میزان یک میلیارد و ۴۳۹ میلیون و ۲۳۱ هزار و ۴۳۱ دلار کالا به وزن سه میلیون و ۱۹۳ هزار و ۱۳۶ تن محصولات تولیدی مانند گرانول پلاستیک ( پلی اتیلن و … )  از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه افزود: میزان صادرات امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش رشد ۲ درصدی داشته است.

وی تصریح کرد: از میزان صادرات فوق ۶۷۰ میلیون و ۹۱۳ هزار و ۸۶۰ دلار به وزن یک میلیون و ۸۳۹ هزار و ۷۲۹ تن در گمرکات کرمانشاه، خسروی، پرویزخان و پاوه اظهار و صادر شده است.

حیدری میزان کالاهای اظهار شده در سایر گمرکات را ۷۶۸ میلیون و ۳۱۷ هزار و۵۷۱ دلار با وزن یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۴۰۷ تن اعلام کرد و گفت: این کالاها و محصولات گرانول پلی اتیلن پلاستیکی نیز از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شده اند.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از رشد ۱۰ درصدی این میزان کالاهای صادراتی نیز به لحاظ وزنی و ارزشی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

وی عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را کاشی و سرامیک، لوازم خانه داری و پاکیزگی انواع ظروف پلاستیکی و ملامین، سیب زمینی محفوظ شده به جز درسرکه یا جوهر سرکه یخ نزده، کولرهای آبی، نوارلبه و روکش اوراق فشرده چوبی، جوال و کیسه برای بسته بندی کالا از نوار ساخته شده از بازیافت شده از ضایعات پلاستیک  پلی‌اتیلن یا پلی پروپیلن، رول نایلون، گرانول پلی اتیلن سبک به صورت پودر، سیمان، پودر یا مایع لباسشوئی، رب گوجه فرنگی، رخام پولیش داده شده، گوجه فرنگی تازه یا سرد کرده، پروفیل بام قطع از آهن یا فولاد گرم نورد شده اعلام کرد.

حیدری با بیان اینکه بیشتر کالاهای فوق به کشور عراق صادر می شود، گفت: طی ۹ ماهه امسال از گمرکات استان کرمانشاه به ۳۹ کشور صادرات قطعی صورت گرفته است

آدرس تلگرام گارانتی پلاستیک

پست های مرتبط

دیدگاه خود بنویسید